Modelja shqiptare ngre fustanin, foto po bën ‘nam’ - Bota Sot
Modelja shqiptare ngre fustanin, foto po bën ‘nam’

Mediale Vip

Modelja shqiptare ngre fustanin, foto po bën ‘nam’

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 17:14
Kejvina Kthella

Modelja e njohur shqiptare duket joshëse.

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella, me fotot e saj që po i poston në rrjete sociale po bën ‘nam’.

Ajo para pak minutash e ka publikuar një imazh dhe me pozën që ka marrë i ka provokuar rënd ndjekësit e saj.

E veshur me një fustan të cilin e ngre lart, Kejvina duket joshëse.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🦋

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...