Rovena Dilo i jep fund lidhjes - Bota Sot
Rovena Dilo i jep fund lidhjes

Mediale Vip

Rovena Dilo i jep fund lidhjes

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 18:09
Rovena Dilo

Rovena Dilo i ka dhënë fund lidhjes me balerinin.

Prej vitesh tashmë dihej që Rovena ishte në një lidhje me balerinin Eltion Merja, dashuria me të cilin nisi në “Dancing with the stars”.

Burime të “Panorama plus” kanë mësuar se Rovena dhe Eltoni i kanë dhënë fund lidhjes së fundmi, pas 4 vitesh lidhje dhe 1 viti bashkëjetesë.

Madje dyshja e ka fshirë njëri-tjetrin nga Instagrami dhe çdo foto që kishin bashkë. Thuhet se këngën e re me titull “Do të çmend”, Rovena ia ka dedikuar pikërisht Eltionit

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...