Enca: Paratë s’e blejnë lumturinë por më mirë është të qash në jaht - Bota Sot
Enca: Paratë s’e blejnë lumturinë por më mirë është të qash në jaht

Mediale Vip

Enca: Paratë s’e blejnë lumturinë por më mirë është të qash në jaht

Më: 9 shtator 2019 Në ora: 09:50
Enca Haxhia

Enca Haxhia po e shijon detin në jahtin luksoz.

Këngëtarja Enca Haxhia këtë verë ka qenë aktive në rrjete sociale me publikimin e fotove ku shfaqet tejet joshëse.

E edhe në një të fundit i ka treguar vithet mirëpo kësaj radhe në fokus ishte jahti luksoz dhe ajo se çfarë këngëtarja ka shkruar.

Image

“Paraja nuk e blen lumturinë, por më mirë është të qash në jaht, veçanërisht nëse janë lot gëzimi”, ka shkruar ajo pranë fotos së postuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...