Aktorja publikon foton pas kimioterapisë, shkakton polemika të shumta - Bota Sot
Aktorja publikon foton pas kimioterapisë, shkakton polemika të shumta

Mediale Vip

Aktorja publikon foton pas kimioterapisë, shkakton polemika të shumta

Më: 9 shtator 2019 Në ora: 15:19
Selma Blair

Selma Blair, protagonistja e filmit “Hellboy” së fundmi ka shpërndarë një foto tepër personale të saj, e veshur me kanatiere të bardhë, gjatë periudhës kur ka luftuar me sëmundjen e sklerozës.

Postimi i saj është mbështetur shumë nga fansat por dhe kritikuar për zgjedhjen e fotos së shpërndarë.

Blair u diagnostikua me sklerozë të shumëfishtë vitin e kaluar, dhe që nga ajo kohë është trajtuar me kimioterapi, e cila ka dhëne rezultate mjaft pozitve.
Kujtojmë që Blair është akoma shumë e re, dhe e rikuperuar tashmë, e të gjithë presim që ta shohim përsëri në ekranet e televizionit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...