Larg Archie-t dhe Princ Harry-t, Meghan Markle ka gjetur një mënyrë për t’i mbajtur pranë - Bota Sot
Larg Archie-t dhe Princ Harry-t, Meghan Markle ka gjetur një mënyrë për t’i mbajtur pranë

Mediale Vip

Larg Archie-t dhe Princ Harry-t, Meghan Markle ka gjetur një mënyrë për t’i mbajtur pranë

Më: 9 shtator 2019 Në ora: 16:03
Meghan Markle

Meghan Markle ka bërë udhëtimin e parë pa Archie-n dhe Princ Harry, megjithatë ajo ka gjetur një mënyrë si t’i mbajë ato pranë vetes. Teksa bënte tifo për shoqen e saj në New York, Meghan është fotografuar nga paparacët dhe ajo që ka tërhequr vëmendje ka qenë një varëse e thjeshtë me inicialet e djalit dhe bashkëshortit të saj. Sipas “Cosmopolitan”, në varëse shkruan “H” dhe “A” dhe mesa duket kjo është mënyra që Meghan ka gjetur një mënyrë për t’i mbajtur pranë, edhe kur nuk ka mundësi. Pavarësisht se është kundër rregullave të familjes mbretërore të tregosh publikisht dashurinë për bashkëshortin, Meghan është e njohur për këtë gjë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...