Pëlqen më shumë meshkujt apo femrat? Rita bën zgjedhjen - Bota Sot
Pëlqen më shumë meshkujt apo femrat? Rita bën zgjedhjen

Mediale Vip

Pëlqen më shumë meshkujt apo femrat? Rita bën zgjedhjen

Më: 9 shtator 2019 Në ora: 21:28
Rita Ora

Rita Ora ka folur për biseksualitetin.

Rita Ora së fundmi ishte pjesë e një intervistë me tabloidin Daily Star ku ka folur rreth biseksualitetit dhe preferencave të saj seksuale.

Këngëtarja shqiptare ka thënë se për të nuk ka rëndësi a është femër apo mashkull a është i pashëm apo e bukur me rëndësi është karakteri i personit.

Duke folur për jetën e saj private, Rita tha: “Unë admiroj bukurinë te burrat dhe gratë. I shoh gjërat pa fytyra dhe pa gjini, për mua ka rëndësi personi”.

Kujtojmë se vitin e kaluar artistja kishte publikuar këngën e shumë përfolur ‘Girls’ me çka kishte përfaqësuar të vërteten e jetës së saj private.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...