Shkurta me të bijën duken si zoja

Mediale Vip

Shkurta me të bijën duken si zoja

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 06:50
Shkurta, Gresa

Këngëtaret duken bukur në imazhet e fundit Në imazhet e fundit të publikuara në instagram, këngëtarja e mirënjohur, Shkurte Fejza së bashku me vajzën e saj, Gresën duken për mrekulli.

Të veshura me shumë shije dhe të rregulluara deri në detaje, Shkurta dhe Gresa duken si zoja në fotografitë e fundit që pak më parë i publikoi Shkurta në instagram për 64 mijë e 700 ndjekësit e saj. Në imazhet e publikuara, këngëtaret që pëlqehen anë e mbanë trojeve shqiptare po marrin pëlqime dhe komente të shumta

Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli njihen për duetet e shumta me tema të ndryshme që kanë realizuar bashkë, si: “A je ti ajo”, “Nëna ime”, “Nëna dhe bija”, si dhe “Nana përcjell vajzën”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat