Prezantuesja 66 vjeçare përplot operacione plastike, këto janë ndryshimet

Mediale Vip

Prezantuesja 66 vjeçare përplot operacione plastike, këto janë ndryshimet

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 09:50
Sharon Osbourne

Prezantuesja e njohur e televizionit, britanezja Sharon Osbourne 66 vjeçare, është tërësisht e varur nga operacionet plastike që ka aplikuar në fytyrë.

Ajo ka treguar rezultatet, pas operacionit të katërt në fytyrën e saj, gjatë një interviste në ‘The Talk’.

66 vjeçarja e kreu këtë operim të katërt pesë javë më pare, duke spjeguar gjatë emisionit se ngriti lëkurën më lart për një pamje më të freskët.

“Ishte pesë javë nga sot, që kur e bëra operacionin tim dhe bëra që qafa dhe mollëzat e mia të duken më shumë” : tha ajo duke falenderuar mjekun e saj.

Ajo u shpreh gjithashtu se ka përjetuar edhe dhimbje por siç thotë ajo, “bukuria është dhimbje”. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat