Adelina Ismaili nis pushimet, ky është destinacioni që ka zgjedhur

Mediale Vip

Adelina Ismaili nis pushimet, ky është destinacioni që ka zgjedhur

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 14:28
Adelina Ismaili me bashkeshort

Adelina Ismaili ka nisur pushimet me familje.

Adelina Ismaili bashkë me partnerin e saj Val Krasniqin dhe djalin Uliksin, kanë nisur pushimet.

Çifti bashkë me djalin e tyre si destinacion për pushime e zgjodhën Greqinë, ku edhe po realksohen në këto ditë të nxehta.

Ishte Vali ai i cili postoi një fotografi nga plazhi, në të cilën u shfaq pranë Uliksit të vogël.

Për dallim nga partneri, këngëtarja nuk ka preferuar të publikojë ndonjë fotografi nga pushimet. 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat