Njerëzit mendojnë se Meghan Markle është një ters i madh për mikeshën e saj - Bota Sot
Njerëzit mendojnë se Meghan Markle është një ters i madh për mikeshën e saj

Mediale Vip

Njerëzit mendojnë se Meghan Markle është një ters i madh për mikeshën e saj

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 19:11
Meghan Markle

Meghan Markle fluturoi drejt New York-ut për të qenë e pranishme dhe për të mbështetur mikeshën e saj, Serena Williams gjatë ndeshjes për US Open. Një sakrificë e madhe për dikë që ka një fëmijë të vogël në shtëpi si Meghan. Por ky veprim i dukeshës jo vetëm që nuk u vlerësua nga njerëzit, por ata e cilësuan Meghan-in si shkaktaren e humbjes së tenistes.

Serena nuk e fitoi ndeshjen dhe njerëzit online filluan të reagonin duke u shprehur se Meghan është ters për mikeshën e saj. Kjo për shkak se të dyja herët që Meghan ka qenë e pranishme në ndeshjet e Serena-s, tenistja ka humbur. Ndonjëherë njerëzit online marrin për kot dhe komentet lidhur me “tersin” ishin të shumta.

“E dashur Meghan Markle, të lutemi mjaft shkove në ndeshjet finale të Serena-s. Ti je ters. Firmosur nga fansat që nuk janë miq të saj”, -thuhej në një postim në Twitter, i cili u ndoq edhe nga dhjetra të tjerë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...