Bes Kallaku: Suksese përfaqësuesve të shqiptarisë sot

Mediale Vip

Bes Kallaku: Suksese përfaqësuesve të shqiptarisë sot

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 19:19
Ilustrim

Bes Kallaku u ka uruar fat futbollistëve të Kosovës e Shqipërisë sonte.

Sonte shqiptarët janë në ethe, kjo ngase përfaqësuesja e Kosovës do të ndeshet me atë të Anglisë si dhe kombëtarja e Shqipërisë me atë të Islandës.

Djelmoshave u kanë uruar fat dhe mbështetje gjithë shqiptatët, të cilët pak orë para këtyre ndeshjeve kanë ‘vërshuar’ rrjetet sociale me postime.

Aktori Bes Kallaku përmes një postimi në Instagram ka uruar futbollistët të kenë fat në lojërat që zhvillohen sonte.

“Suksese perfaqesueseve te Shqiptarise sot. Shqiperi, Kosove.”, ka shkruar ai.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat