Konfirmohet lidhja, Butrint Imeri pushime në ishullin grek me modelen e njohur

Mediale Vip

Konfirmohet lidhja, Butrint Imeri pushime në ishullin grek me modelen e njohur

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 20:59
Butrint Imeri

Pas një vere të ngarkuar, Butrint Imeri ka nisur pushimet në ishullin e Santorinit me Kiara Titon.

Nuk kishte sesi ti shpëtonte syrit të publikut edhe shoqëruesja e tij në këto ditë relaksi.

Dhe në videon e publikuar që ai ka nxjerrë në Instagram shihet se tryeza ka dy gota me një shishe shampanjë, dy pjata me ushqime dhe dy gota njëra filxhan kafeje dhe tjetra lëng portokalli e cila po na lë të dyshojmë se ai nuk ndodhet vetëm në këtë udhëtim.

Nga ana tjetër, dhe Kiara Tito ndodhet në Greqi, ku ka postuar një foto po nga ky ishull. Mesa duket çifti është ende së bashku duke shijuar ditë të mbushura me dashuri.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat