Eneda Tarifa publikon foton me dy mikeshat, vëmendjen e merr komenti i Robert Berishës

Mediale Vip

Eneda Tarifa publikon foton me dy mikeshat, vëmendjen e merr komenti i Robert Berishës

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 21:35
Eneda Tarifa dhe Robert Berisha

Këngëtarja e njohur, Eneda Tarifa, ka publikuar së fundmi një fotografi ku shfaqet me dy mikeshat e saj. Të tria shfaqen të mbështetur në një gurë, ndërkohë Eneda shkruan bashkëngjitur me foton: “Ne kaq lejm’ kur ikim jo për nai’ gjo”.

Teksa poza e tyre mori me mijëra pëlqime, vëmendjen e mori një koment i papritur u këngëtarit, Robert Berisha.

“Ju don babi fort”, është komenti i Berishës, të cilit Tarifa i përgjigjet me disa emoji të qeshurash. Nga komenti i tij, duket se Roberti i njeh mirë edhe mikeshat e Enedës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat