“Kështu rri edhe qeni im”, ndjekësi merr përgjigjen e papritur nga Kejvina - Bota Sot
“Kështu rri edhe qeni im”, ndjekësi merr përgjigjen e papritur nga Kejvina

Mediale Vip

“Kështu rri edhe qeni im”, ndjekësi merr përgjigjen e papritur nga Kejvina

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 22:06
Kejvina Kthella

Tashmë ajo është kthyer në një nga femrat më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Është fjala për modelen, Kejvina Kthella, e cila është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”.

Modelja herë pas here poston fotografi mjaft seksi dhe provokuese, të cilat komentohen shumë nga ndjekësit e saj.

Një ditë më parë, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur me një fustan të ngushtë e të shkurtër, në ngjyrë rozë. Kejvina ka pozuar e ulur në gjunjë në dysheme dhe për këtë arsye ka tërhequr edhe më shumë vëmendjen e ndjekësve të saj.

Teksa ka marrë komplimente të shumta, një fans i shkruan diçka ndryshe. “Kështu rri dhe qeni im”, komenton ndjekësi, të cilit Kthella i përgjigjet shkurt: “Super”, duke lënë të kuptohet se nuk ia ndjen për fjalë të tilla.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...