Capital T mbetet i fascinuar me Dardanët

Mediale Vip

Capital T mbetet i fascinuar me Dardanët

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 06:12
Capital T

Capital T ishte prezent në St’Mary.

Kosova mbrëmë u mposht nga kombëtarja angleze por nuk u gjunjëzua dhe i shënoi tre gola skuadrës së Gareth Southgate.

Në tribunat e St’Maryt ishte edhe Capital T i cili bashkë me Ilir Latifin kishin udhëtuar për t’i përkrahur Dardanët.

Reperi ka mbetur i fascinuar nga paraqitja e Kosovës dhe menjëherë pas ndeshjes ka publikuar një fotografi në Instastory ku ka shkruar ‘Krenar me ju’.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat