Miley Cyrus merr vëmendjen e të gjithëve edhe kur shkon në funeral - Bota Sot
Miley Cyrus merr vëmendjen e të gjithëve edhe kur shkon në funeral

Mediale Vip

Miley Cyrus merr vëmendjen e të gjithëve edhe kur shkon në funeral

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 09:23
Miley Cyrus

Miley Cyrus mori vëmendjen e të gjithëve në funeralin e mikut të saj.

Miley Cyrus ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga ceremonia mortore e mikut të saj.

Këngëtarja ishte veshur e tëra në të zeza, teksa i dha lamtumirën e fundit shokut, Oribe Canales.

“Funerali i Oribe Canales ishte i mrekullueshëm! Do të na mungojë përgjithmonë! Të dua deri në hënë dhe prapa miku im i dashur!”, ka shkruar ndër të tjera ajo.

Kujtojmë se Miley Cyrus ka pak kohë që është ndarë nga bashkëshorti i saj, Liam Hemsworth, ndërsa menjëherë nisi lidhje të re me Kaitlynn Carter.

Në fillim të muajit të kaluar, Milry ishte në Kosovë, ku performoi në festivalin “Sunny Hill”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat