Jennifer Lopez shkëlqen në premierën e “Hustlers” - Bota Sot
Jennifer Lopez shkëlqen në premierën e “Hustlers”

Mediale Vip

Jennifer Lopez shkëlqen në premierën e “Hustlers”

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 09:37
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez dukej për mrekulli në premierën e fimit “Hustlers”.

Ikona e pop-it, 50 vjeçe, mori pjesë në premierën e filmit të saj “Hustlers” në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Toronto, të shtunën në mbrëmje, me një çantë në formë të parave në duar, shkruan Page Six.

Aktorja kishte veshur një fustan të verdhë të gjatë nga koleksioni i vjeshtës 2019 i Maison Yeya dhe një palë sandale “Ford”.

Autorja e hitit “Dinero” mbabnte një çantë prej dollarëve në duar, çmimi i së cilës shkon në 10 mijë dollarë.

Kjo nuk është hera e parë që JLo shfaqet me një çantë që veçantë në tapetin e kuq.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat