Këngëtarja e njohur tenton ta puthë Robertit, ky është reagimi i tij

Mediale Vip

Këngëtarja e njohur tenton ta puthë Robertit, ky është reagimi i tij

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 10:13
Robert Berisha

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt

Big Mama është shoqe shumë e mirë e këngëtarit të njohur Robert Berishës.

Image

Big Mama është duke i kaluar pushimet në një vend luksoz e atje ajo është vizituar nga ‘loçka e tij’, Robert Berisha.

“Tash u kompletuam, m’ka ardh loçka’, e ka përshkuar foton ku Big Mama shfaqet duke i dhuruar puthje Robertit, e ky i fundit ja kthen me buzëqeshje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat