Bes Kallaku publikon videon e ëmbël me vajzën në bregdet - Bota Sot
Bes Kallaku publikon videon e ëmbël me vajzën në bregdet

Mediale Vip

Bes Kallaku publikon videon e ëmbël me vajzën në bregdet

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 12:10
Bes Kallaku me Xhensilen dhe Ajken

Bes Kallaku ka publikuar një video të këndshme nga pushimet.

   Bes Kallaku po shijon pushimet me familje, ndërsa nuk i kursen imazhet në rrjete sociale.

Së fundi, aktori ka postuar një video në Instagram, në të cilën u shfaq duke vrapuar tek Ajka e vogël.

Image

Për ndryshe, Ajka është fëmija i vetëm i Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat