Oriola dhe Kejvina ishin dy tifozet më seksi të kombëtares së Shqipërisë mbrëmë - Bota Sot
Oriola dhe Kejvina ishin dy tifozet më seksi të kombëtares së Shqipërisë mbrëmë

Mediale Vip

Oriola dhe Kejvina ishin dy tifozet më seksi të kombëtares së Shqipërisë mbrëmë

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 12:23
Oriola dhe Kejvina

Shqipëria mbrëmë triumfoi në ndeshjen kundër Islandës, ndërsa për ta përcjellë ndeshjen kishte shumë interesim nga publiku.

Për ta përcjellë nga afër këtë ndeshje ishin në tribuna edhe dy modelet e njohura shqiptare, Oriola Marashi dhe Kejvina Kthella.

Modelet kanë publikuar në rrjete sociale disa video, teksa bënin tifo për kombëtaren dhe e gjithë vëmendja ishte tek ato.

Për ndryshe, mbrëmë ka luajtur edhe Kosova kundër Anglisë, ndërsa ndeshja përfundoi me rezultat 5-3 në favor të Anglisë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...