Alban Skënderaj: Krenaria ime më e madhe në këtë rrugëtim artistik është publiku im - Bota Sot
Alban Skënderaj: Krenaria ime më e madhe në këtë rrugëtim artistik është publiku im

Mediale Vip

Alban Skënderaj: Krenaria ime më e madhe në këtë rrugëtim artistik është publiku im

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 12:37
Alban Skënderaj

Alban Skënderaj ka treguar emocionet që ka para koncertit në Tiranë.

Alban Skënderaj përmes një postimi në Instagram, ka falënderuar publikun për përkrahjen e vazhdueshme. Ai ka bërë të ditur se tashmë biletat për koncertin e 27 shtatorit janë shitur dhe thotë se krenaria e tij më e madhe gjithmonë janë publiku.

“Mirënjohjen time nuk dua t’jua tregoj me fjalë por me vepra. Shpresoj të jetë një shfaqje në lartësinë e pritshmërive tuaja. Krenaria ime më e madhe në këtë rrugëtim artistik nuk janë as albumet e as videoklipet apo cmimet e mia, është publiku im!
Faleminderit të gjithëve ”, ka shkruar ai.

Image

Për ndryshe, “Duam” titullohet projekti i fundit muzikor nga Alban Skënderaj në bashkëpunim me Miriam Canin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat