Vajza e vogël e Chriss Brown një modele e vërtetë, këngëtari ndan pamjen më të ëmbël me vogëlushen - Bota Sot
Vajza e vogël e Chriss Brown një modele e vërtetë, këngëtari ndan pamjen më të ëmbël me vogëlushen

Mediale Vip

Vajza e vogël e Chriss Brown një modele e vërtetë, këngëtari ndan pamjen më të ëmbël me vogëlushen

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 12:57
Chriss Brown me vajzën

Chriss Brown ka ndarë së fundmi në llogarinë e tij në rrjetet sociale disa foto me vajzën e tij 5-vjeçare, Royalty. Fotoja e publikuar nga këngëtari ka pasur reagime të ndryshme të fansave të cilët kanë komplimentuar vajzën e tij të vogël. Vogëlushja nuk është e panjohur për rrjetin pasi numëron 30 mijë ndjekës në llogarinë e saj në ‘Instagram’ për shkak të ‘look-ut’ tepër të veçantë që e bën të bjerë në sy menjëherë. Llogaria e ‘Instagram-it’ së Royalty menaxhohet nga mamaja e saj, Nia Guzman e cila kujdeset që herë pas here ta veshë të voglën me rroba të markave të njohura si ‘Dolce&Gabanna’, ‘Fendi’ etj.
Kujtojmë se dyshja Brown dhe Guzman i dhanë fund marrëdhënies së tyre disa vite më parë, megjithatë vazhdojnë të ruajnë një raport miqësor për shkak të vajzës së tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat