U nda nga jeta pak muaj më parë, zbulohet çfarë i ndodhi motrës së këngëtarit të njohur - Bota Sot
U nda nga jeta pak muaj më parë, zbulohet çfarë i ndodhi motrës së këngëtarit të njohur

Mediale Vip

U nda nga jeta pak muaj më parë, zbulohet çfarë i ndodhi motrës së këngëtarit të njohur

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 13:40
Felicite

Motra e ish-anëtarit të grupit “One direction”, Louis Tomlison, u nda nga jeta pak muaj më parë. Ajo u gjet pa shenja jete në shtëpinë e saj në Londër. Ditën esotme është bërë publike autopsia e Felicite. Ajo ishte përdoruese e substancave të ndaluara dhe për shkak të një përzierje të tyre, ajo kaloi në mbidozë. “Ishte stuhia perfekte, oxycodone, xanax dhe kokainë”, thotë Dr. Shirley Radcliffe pas një vlerësimi më të hollësishëm rreth shkakut. Felicite ra në varësi pas ndarjes nga jeta të së ëmës në vitin 2016, nga sëmundja e leucemisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat