Remzie Osmanit ia bëjnë befasinë e këndshme për ditëlindje - Bota Sot
Remzie Osmanit ia bëjnë befasinë e këndshme për ditëlindje

Mediale Vip

Remzie Osmanit ia bëjnë befasinë e këndshme për ditëlindje

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 13:43
Remzie Osmani me bashkëshortin

Remzie Osmani më 10 shtator festoi ditëlindjen, meqë rast nuk munguan urimet dhe dhuratat për të.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me lumturuan pafund urimet qe i mora sot nga ju, lumturi qoft jeta juaj #JU DUA ❤️❤️

A post shared by Remzie Osmani (@remzie.osmani) on

Në rrjete sociale, ajo ka postuar disa imazhe, ku tregon se si familja e befasuan më pushime me një tortë.

“Me lumturuan pafund urimet qe i mora sot nga ju, lumturi qoft jeta juaj #JU DUA ”, ka shkruar ajo sipër imazheve që i postoi në Instagram. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat