Kim Kardashian fiton dy milionë dollarë brenda pak minutave - Bota Sot
Kim Kardashian fiton dy milionë dollarë brenda pak minutave

Mediale Vip

Kim Kardashian fiton dy milionë dollarë brenda pak minutave

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 13:52
Kim Kardashian

Kim Kardashian fiton miliona dollarë brenda minutave.

Kim Kardashian ka shitur numër të madh të të brendshmeve “SKIMS Solutionwear” vetëm disa minuta pasi i hodhi në shitje, duke fituar miliona dollarë, shkruan TMZ.

Burimet e “TMZ” bëjnë të ditur se me këtë linjë të veshjeve, ajo arriti të fitojë miliona dollarë pak minuta pasi u lansua.

Madje, ato burime thanë se ajo arriti t’i fitojë 2 milionë dollarë brenda pak minutash, duke zbrazur inventarët në shpejtësi rrufeje.

Pra, me këtë markë të të brendshmeve, ajo arriti të fitojë milionat brenda pak minutash, madje kishte edhe zbritje për “Black Friday”.

Kim për këtë linjë bëri reklamë të madhe në rrjete sociale dhe kjo iu pagua.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...