Bodrumi është destinacioni i radhës për Ritën, ja kush po e shoqëron - Bota Sot
Bodrumi është destinacioni i radhës për Ritën, ja kush po e shoqëron

Mediale Vip

Bodrumi është destinacioni i radhës për Ritën, ja kush po e shoqëron

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 18:42
Rita Ora

Rita Ora ditë më parë ka pushuar në bregdetin grek, nga i cili vend publikoi disa fotografi atraktive.

Së fundi, këngëtarja ka udhëtuar për në Bodrum, ku po shoqërohet nga motra e saj, Elena dhe një mike e tyre.

Pas këtij pushimi, Rita ka dhënë se do të vazhdojë sërish me koncertet që ka planifikuar t’i mbajë.

Për ndryshe, këngëtarja gjatë kësaj periudhe ka qenë shumë aktive me koncerte në kuadër të turneut “Phoenix”.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat