Këngëtarja shqiptare në probleme serioze me shëndetin, publikon foton nga spitali - Bota Sot
Këngëtarja shqiptare në probleme serioze me shëndetin, publikon foton nga spitali

Mediale Vip

Këngëtarja shqiptare në probleme serioze me shëndetin, publikon foton nga spitali

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 20:07
Fjolla Morina

Këngëtarja kosovare, Fjolla Morina duket se ka pasur probleme me shëndetin dhe këtë e ka zbuluar vetë ajo në llogarinë e saj në ‘Instagram’. 33-vjeçarja ka publikuar një foto ku shfaqet në ambientet e spitalit duke marrë trajtimin mjekësor. “Nuk është e lehtë të vdesësh”, ka shkruar Morina në postimin e saj në ‘Instastory’.

Fjolla nuk ka bërë të ditur se çfarë i ka ndodhur konkretisht, megjithatë ne shpresojmë që kjo gjendje t’i kalojë sa më parë. Së fundmi artistja ka qenë e përfshirë në tregun muzikor duke sjellë disa projekte të ndryshme, të cilat numërojnë mijëra klikime në kanalin e ‘Youtube’.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...