Graniti dhe Leonita më të dashuruar se kurrë, ajo ndan me ndjekësit një moment romantik - Bota Sot
Graniti dhe Leonita më të dashuruar se kurrë, ajo ndan me ndjekësit një moment romantik

Mediale Vip

Graniti dhe Leonita më të dashuruar se kurrë, ajo ndan me ndjekësit një moment romantik

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 22:38
Graniti dhe Leonita

Leonita e ka publikuar një foto ku shihet e lumtur krah Granitit.

Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Gëzimin e tyre të parë çifti po e presin më të lumtur se kurrë krah njëri-tjetrit, kështu duken në fotot që po i postojnë shpesh së bashku.

Para disa minutash ishte Leonita ajo e cila e ka publikuar një imazh duke u përqafuar me Granitin, dhe në këtë moment romantik çifti duken më të lumtur e më të dashuruar se kurrë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat