Aksident në ish-Bllok; Ish-banorja e Big Brother përplaset me makinë - Bota Sot
Aksident në ish-Bllok; Ish-banorja e Big Brother përplaset me makinë

Mediale Vip

Aksident në ish-Bllok; Ish-banorja e Big Brother përplaset me makinë

Më: 12 shtator 2019 Në ora: 11:49
Armela Hyseni

Një aksident i ndodhur mbrëmë në mesnatë në zonën e ish-Bllokut në Tiranë ka përfshirë edhe ish-banoren e Big Brother Albania, Armela Hyseni.

Newsbomb mëson se tre makina janë përplasur tek ‘Libri Universitar’, rreth orës 00:00 dhe siç shihet nga pamjet e siguruara Armela është përplasur me dy automjete të tjera teksa drejtonte makinën e saj tip ‘Smart’.

Sakaq, në vendngjarje ka mbërritur policia, ndërsa fatmirësisht nga ky aksident nuk kanë mbetur persona të lënduar.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat