Gjiko: Ty nuk të ecë vetura pa benzinë, mua nuk më ecë pa shofer - Bota Sot
Gjiko: Ty nuk të ecë vetura pa benzinë, mua nuk më ecë pa shofer

Mediale Vip

Gjiko: Ty nuk të ecë vetura pa benzinë, mua nuk më ecë pa shofer

Më: 12 shtator 2019 Në ora: 17:39
Gjiko

Gjiko ka lënë një mbishkrimi 'thumbues' në fotografinë e fundit.

Gjiko ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq në veturën e tij të re.

Reperi u fotografua me bashkëshorten e tij, Elitën dhe djalin, Zërin, ndërsa tregoi edhe një herë si duket nga brenda vetura e tij luksoze.

Image

“Ty nuk t ‘hec pa benzin mu nuk m’hec pa shofer”, ka shkruar ai.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Gjiko titullohet “My Bro” në bashkëpunim me Butën.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...