Ermal Fejzullahu drekon me personin më të dashur për të

Mediale Vip

Ermal Fejzullahu drekon me personin më të dashur për të

Më: 12 shtator 2019 Në ora: 18:07
Ermal Fejzullahu

Ermal Fejzullahu ditën e sotme po e kalon pranë gruas.

Ermal Fejzullahu ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën u shfaq pranë Arianës.

Këngëtari po drekonte bashkë me bashkëshorten, kurse zgjodhi ta publikojë një fotografi në Instagram.

Image

Për ndryshe, Ariana dhe Ermali po presin të bëhen prindër për herë të katërt, teksa Ariana është në ditët e fundit të shtatzënisë.

Kujtojmë se “M’ke harru” titullohet kënga e fundit nga Ermali, të cilën e solli në bashkëpunim me Ledri Vulën.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat