Gold AG flet pasi u fotografua me Daut Haradinajn, tregon nëse do t’i hyjë politikës - Bota Sot
Gold AG flet pasi u fotografua me Daut Haradinajn, tregon nëse do t’i hyjë politikës

Mediale Vip

Gold AG flet pasi u fotografua me Daut Haradinajn, tregon nëse do t’i hyjë politikës

Më: 12 shtator 2019 Në ora: 22:25
Gold AG dhe Daut Haradinaj

Gold AG ka hedhur poshtë mundësinë të futet ndonjëherë në politikë.

Gold AG së fundi ishte fotografuar pranë Daut Haradinajt, me këtë rast u aludua në hyrjen e tij në politikë.

Por, përmes postimit të fundit, reperi ka hedhur poshtë çdo mundësi që ta shohim në ndonjë post politik.

“Përkrahës i trimave gjithmonë, por në politikë asnjëherë”, ka shkruar Goldi.

Për ndryshe, Gold AG ka përmbyllur një sezon mjaft të suksesshëm si me koncerte ashtu edhe me këngë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...