Shfaqet edhe një modele superseksi shqiptare në Amerikë - Bota Sot
Shfaqet edhe një modele superseksi shqiptare në Amerikë

Mediale Vip

Shfaqet edhe një modele superseksi shqiptare në Amerikë

Më: 12 shtator 2019 Në ora: 23:15
Orhidea Sejdiu

Orhidea Sejdiu është modelja e re shqiptare në Amerikë e cila ka filluar që të jetë në faqet e shtypit rozë amerikan

Modelja, tashmë ka bërë disa fotosesione në bikine derisa shfaqet seksi edhe në Instagramin e saj.

Për Orhidean thuhet se është një modele natyrale, është një vajzë joshëse si dhe pëlqehet nga disa dizajner mode, edhe pse është në fillet e karrierës së saj.

Deri me tani ajo ka pozuar për bikine të “Fashion Nova” dhe “Beach Bunny”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...