Enca tregon gjoksin–Blunt dhe Real 1 “vishu se po ftohesh” - Bota Sot
Enca tregon gjoksin–Blunt dhe Real 1 “vishu se po ftohesh”

Mediale Vip

Enca tregon gjoksin–Blunt dhe Real 1 “vishu se po ftohesh”

Më: 12 shtator 2019 Në ora: 23:20
Enca

Këngëtarja Enca Haxhiu ka postuar foto të reja në Instagram ku përsëri ekspozon asetin e saj kryesor, gjoksin.

Enca, e cila është e njohur edhe për format e saj të kolme që ka, ka shfaqur gjoksin e saj derisa shihet duke pozuar seksi para aparatit.

“Bisha po mbushet me energji për një supervit”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë së saj.

Fotoja i ka rënë në sy si duket edhe dy reperëve DJ Blunt dhe Real 1, të cilët kanë pasur një këshillë për të.

“Zhytem le sesui le kuku veshu zemra jeme se po ftofesh, qa bon tani Shaolini pa tyy”, kanë komentuar ata.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...