Ronaldo apo Andre Silva, ja kë zgjedh modelja shqiptare - Bota Sot
Ronaldo apo Andre Silva, ja kë zgjedh modelja shqiptare

Mediale Vip

Ronaldo apo Andre Silva, ja kë zgjedh modelja shqiptare

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 06:06
Erjona Sulejmani

Erjona Sulejmani vazhdon të tërheq vëmendjen e mediave rozë në Itali. Ish-bashkshortja e Blerim Dzemailit është kthyer në një personazh shumë të dashur për mediat pas pjesëmarrjes në disa reality-show.

Pasi tërhoqi vëmendjen me deklaratat për këmbët plot të muksuj të Romelu Lukakut duke vënë në dukje se është një tifoze e Interit, modelja shqiptare tashmë ka tërhequr vëmendjen për një tjetër përgjigje që i ka dhënë një prej fansave të saj në Instagram.

E pyetur se kë do të zgjidhte mes Cristiano Ronaldos dhe Andre Silvës për të patur një “flirt”, Sulejmani ka zgjedhur ish-sulmuesin e Milanit i cili nuk ka klasin e bashkëkombasit të tij Ronaldo në fushë por është një nga futbollistët më seksi në planet dhe nëse nuk i ecën në futboll e sigurtë është që do të triumfojë në fushën e modelingut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat