Oriola i bën “gropën” Kejvinës, i zbulon të dashurin “sekret”. Ja cili është ai? - Bota Sot
Oriola i bën “gropën” Kejvinës, i zbulon të dashurin “sekret”. Ja cili është ai?

Mediale Vip

Oriola i bën “gropën” Kejvinës, i zbulon të dashurin “sekret”. Ja cili është ai?

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 06:44
Oriola dhe Kejvina

Oriola Marashi dhe Kejvina Kthella janë dy modele të komentuara në rrjetet sociale, edhe për shkak të fotove provokuese, por dhe mikesha të ngushta.

Ato shpesh gjenden në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Por janë edhe aktive në rrjetet sociale.

Image

Oriola ka pyetur fansat nëse do kishin dëshirë të ishin të famshëm e shumë prej tyre kanë dhënë opinionet e veta.

Një prej fansave i ka shkruar Oriolës se do dëshironte të ishte e famshme që të takonte shokun e saj, Malumën. Por Oriola zbuloi se Maluma është shoku i Kejvinës.

Më herët Kejvina është takuar me këngëtarin, madje ishte interesuar për një njohje të mundshme me të.

Oriola thotë se tani ata janë shokë, vetëm kaq, duke mos u zgjatur më tepër. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...