Nora doli në darkë me politikanin e njohur: Roberti bën gjënë e papritur - Bota Sot
Nora doli në darkë me politikanin e njohur: Roberti bën gjënë e papritur

Mediale Vip

Nora doli në darkë me politikanin e njohur: Roberti bën gjënë e papritur

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 11:12
Nora dhe Roberti

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë dy emra shumë të përfolur në publik, të cilët para pak ditëve i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.

Nora ditë me parë kishte dal më shoqëri e në mesin e tyre ishte edhe politikani i njohur, Besnik Tahiri.

Ky takim duket se kishte ndodhur për ta përkrahur kandidaturën e Tahirit për deputet.

E përkrahje për Besnik Tahirin ka dhënë edhe ish-burri i Nora Istrefit, Robert Berisha.

Ai sot ka publikuar një foto të Tahirit duke bërë thirrje që ta votojnë atë në zgjedhjet e parakohshme parlamentare që do të mbahen me 6 tetor.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...