E tradhtoi motrën e saj, Kim Kardashian kapet ‘mat’ në darkë me Tristan Thompson - Bota Sot
E tradhtoi motrën e saj, Kim Kardashian kapet ‘mat’ në darkë me Tristan Thompson

Mediale Vip

E tradhtoi motrën e saj, Kim Kardashian kapet ‘mat’ në darkë me Tristan Thompson

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 11:44
Kim Kardashian, Tristan Thompson

Tristan u pa në një restorant në New York, kur papritur erdhi ylli Kim Kardashian dhe u pane teksa u përshëndetën me një përqafim të përzemërt, këtë moment e kanë kapur paparacit.

Basketbollisti Tristan Thompson ishte burri i motrës së Kim-it, Khloe Kardashian por pas tradhtisë me një femër tjetër, ata u ndanë.

Sipas burimeve të TMZ, motrat Kardashian ende e konsiderojnë familjarë Tristan-in pasi që ai është babai  i vajzës së Khloe.

Image


Ende mbetet e paqartë pse vazhdojnë të takohen ata, kur Tristan e mashtroi motrën e Kim Kardashian, Khloe me shoqen e ngushtë të Kylie Jenner. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...