Flaka Krelani: Nuk desha asnjëherë një karrierë ku nuk mund t’i realizoj idetë e mia

Mediale Vip

Flaka Krelani: Nuk desha asnjëherë një karrierë ku nuk mund t’i realizoj idetë e mia

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 15:22
Flaka Krelani

Flaka Krelani është një nga artistet më unikë në estradën shqiptare.

Flaka Krelani me rastin e një vjetorit të publikut të këngës ‘Ndrysho’ ka ndarë disa fjali me ndjekësit e saj ku thotë se gjithmonë ka ndjek idetë e saja.

Ajo në postimin e bërë ka shkruar ‘NDRYSHO – SOT NJE VIT Asnjehere nuk kam desht karriere kur nuk mundesh me qene e lejume me i realizu idete tua, deshirat e tua, kenaqesine qe Arti ta dhuron, nuk kam leju me qene e dirigjume sepse vetem nje shpirt e kam, e ate du me ndegju! Ky projekt eshte njeri prej projekteve qe e du ma se shumti, faleminderit qe keni qene pjese e jetes sime, nuk po me interesojne shume videoklipet apo ckado qe “ duhet “ me bo, per mu ka rendesi qe ju kam JU!”.

 

Kujtojmë se kënga e fundit nga Flaka titullohet ‘Slay’ dhe është pritur mirë nga publiku shqiptar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat