Tashmë pjesë e familjes së tyre, shikojeni çfarë bëri Dua me Anwarin dhe motrat e tij - Bota Sot
Tashmë pjesë e familjes së tyre, shikojeni çfarë bëri Dua me Anwarin dhe motrat e tij

Mediale Vip

Tashmë pjesë e familjes së tyre, shikojeni çfarë bëri Dua me Anwarin dhe motrat e tij

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 08:50
Dua Lipa, familja Hadid

Dua Lipa në çdo moment shfaqet pranë partnerit të saj.

Dua Lipa që prej momentit kur e bëri publike lidhjen me Anwar Hadid, nuk heziton të shfaqet në publik me të.

Gjatë ditës së djeshme, ajo bashkë me të dashurin dhe dy motrat e tij, Gigi dhe Bella Hadid kanë kalëruar në një ambient plot gjelbrim.

Në rrjete sociale kanë publikuar disa imazhe, në të cilat e gjithë familja u shfaqën duke kaluar kohë të mirë bashkë.

Për ndryshe, Dua Lipa në fund të vitit planifikon ta publikojë albumin e ri muzikor.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat