Moderatorja emocionohet së tepërmi nga ajo që i bëri djali - Bota Sot
Moderatorja emocionohet së tepërmi nga ajo që i bëri djali

Mediale Vip

Moderatorja emocionohet së tepërmi nga ajo që i bëri djali

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 12:49
Fjodora Fjora me djalin e saj

Moderatorja Fjodora Fjora, është nënë e vetme e një djali, të cilin e ka adoptuar qysh kur ishte fare i vogël.

Lidhja mes tyre është shumë e ngushtë dhe Fjodora nuk i kursen momentet me të në rrjetet sociale.

Por teksa me sezonin e ri Fjodora ka nisur punën, i biri ka nisur të ndjejë mungesën e saj.

Image

Kështu i biri i ka bërë një surprizë emocionuese, teksa me kuba ka ndërtuar një godinë të lartë.

“Ai bëri një ndërtesë të tërë për mua… Më tha që kur të rritet do të ndërtojë një të vërtetë ku unë thjesht mund të qëndroj dhe të mos më duhet të punoj më. Besoj se donte të thoshte që të qëndroj pak më shumë me të në shtëpi”, shkruan Fjodora.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...