Mesazhi inspirues i Sonit pranë fotografisë në bregdet - Bota Sot
Mesazhi inspirues i Sonit pranë fotografisë në bregdet

Mediale Vip

Mesazhi inspirues i Sonit pranë fotografisë në bregdet

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 12:57
Soni Malaj

Soni Malaj ka lënë një mesazh pranë fotos së fundit.

Soni Malaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën erdhi tejet tërheqëse.

Këngëtarja ishte veshur në bikini, teksa tregoi linjat perfekte trupore nga fotografia e realizuar në bregdet.

Image

“Gjithmonë mbajeni mend, ju keni brenda jush forcë, durim dhe pasion për të arritur yjet dhe për të ndryshuar botën”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, “Te Quiero” titullohet kënga e fundit na Soni Malaj, e shoqëruar edhe me videoklip.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...