Pasi përmbylli sezonën, Fifi nis pushimet e merituara - Bota Sot
Pasi përmbylli sezonën, Fifi nis pushimet e merituara

Mediale Vip

Pasi përmbylli sezonën, Fifi nis pushimet e merituara

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 15:06
Fifi

Fifi ka nisur pushimet pas një sezone të ngjeshur me angazhime në muzikë.

Ajo ka publikuar një fotografi nga pishina e hotelit në të cilin po qëndron, ndërsa thotë se ka punuar shumë për këtë pushim.

“Punova shumë për këto pushime…dhe jam shumë kreanre për veten, për çfarë kam arritur deri sot…e do jem akoma me krenare ne ditet, muajt, vitet ne vijim…”, ka shkruar Fifi.

Image

Për ndryshe, “Shqipe” titullohet projekti i fundit muzikor nga Fifi, ndërsa po punon rreth këngëve të reja.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...