Dafina Dauti flet për vajzën e saj nga martesa tjetër dhe djalin e bashkëshortit - Bota Sot
Dafina Dauti flet për vajzën e saj nga martesa tjetër dhe djalin e bashkëshortit

Mediale Vip

Dafina Dauti flet për vajzën e saj nga martesa tjetër dhe djalin e bashkëshortit

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 15:39
Dafina Dauti

Dafina Dauti ka folur për vajzën që ka nga martesa e parë si dhe djalin që bashkëshorti i saj e ka po ashtu nga martesa tjetër.

Dafina Dauti ishte e ftuar mbrëmë (e premte) në një intervistë ekskluzive për “Mirage”.

Këngëtarja ka folur për martesën e dytë si dhe tregoi se është në pritje të fëmijës së parë nga kjo martesë.

Po ashtu, ajo tregoi se si e priti vajza e saj lajmin se po bëhet nënë për herë të dytë si dhe përmendi djalin e bashkëshortit nga martesa tjetër.

Për të kuptuar se çfarë tha Dafina, ndiqeni intevistën e saj të plotë në linkun e mëposhtëm. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...