Vesa Luma dhe Big Basta festojnë përvjetorin së bashku - Bota Sot
Vesa Luma dhe Big Basta festojnë përvjetorin së bashku

Mediale Vip

Vesa Luma dhe Big Basta festojnë përvjetorin së bashku

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 16:38
Vesa Luma dhe Big Basta

Vesa Luma ka ndarë një foto shumë të këndshme familjare.

 Vesa Luma dhe Big Basta dje mbushen katër vite martesë dhe këto ditë të veçanta çifit janë duke i kaluar së bashku me birin e tyre.

Këngëtarja momente më parë ka ndarë një imazh në llogarinë e saj në Instastory me çfarë bëri të ditur se bashkë me Lianin i janë bashkuar Bastës në Zelandë të re.

Përndryshe, Vesa dhe Gerald janë një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...