Dua Lipa më në fund takohet edhe me vjehrrën - Bota Sot
Dua Lipa më në fund takohet edhe me vjehrrën

Mediale Vip

Dua Lipa më në fund takohet edhe me vjehrrën

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 16:46
Dua Lipa

Menjëherë pas ndarjes nga Isaac Carew, këngëtarja me prejardhje shqiptare Dua Lipa u pa në krahët e Anwar Hadid.

Këtë javë, Dua Lipa u fotografua bashkë me motrat e Anwar, Bella dhe Gigi Hadid, ndërsa u bë pjesë e varrimit të gjyshes së familjes Hadid.

Tani këngëtarja e hitit “New Rules” ka takuar edhe vjehrrën e saj, Yolana Hadid.Ka qenë vet kjo e fundit e cili ka publikuar disa fotografi, ndërsa shihen të kenë qenë në shëtitje me kuaj.

“Koha për familjen”, ka shkruar Yolanda.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...