Sinan Vllasaliu zbulon artistin me të cilin do bashkëpunojë - Bota Sot
Sinan Vllasaliu zbulon artistin me të cilin do bashkëpunojë

Mediale Vip

Sinan Vllasaliu zbulon artistin me të cilin do bashkëpunojë

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 17:38
Sinan Vllasaliu

Sinan Vllasaliu së shpejti publikon këngën e re.

Sinan Vllasaliu ka ditë që është duke paralajmëruar projektin e tij të ri muzikor të cilin pritet ta publikojë në ditët e ardhshme.

Me një postim të bërë në Instagram këngëtari përveç titullit të këngës që është ‘Qikat e Prishtinës’ ka zbuluar edhe artistin me të cilin do bashkëpunojë, bëhet fjalë për Lok Komonin.

Image

Siç edhe shihet në postimin bërë nga Sinani xhirimet e videoklipit kanë filluar dhe gjithçka pritet të përfundojë shumë shpejtë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...