Rihanna në pritje të ëmbël, deklarata e saj habiti të gjithë ... - Bota Sot
Rihanna në pritje të ëmbël, deklarata e saj habiti të gjithë ...

Mediale Vip

Rihanna në pritje të ëmbël, deklarata e saj habiti të gjithë ...

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 17:44
Rihanna

E gjithë vëmendja është kthyer nga Rihanna kësaj rradhe. Mbrëmjen e kaluar ajo mori pjesë në shfaqjen ” Essence Diamond Ball” dhe mbajti një fjalim që ka bërë të dyshojnë fansat se ajo është në pritje të një fëmije.

Në shfaqje Rihanna ka veshur një fustan të zi që i tregon barkun pak të rrumbullakosur.

Në fjalim ajo u shpreh: “Unë jam një grua me ngjyrë cilën e solli në jetë një grua me ngjyrë, së ciles i ka dhënë jetë një grua me ngjyrë dhe une do i jap jetë një vajze me ngjyrë”.

Sipas deklaratës për fansat, Rihanna mund të jetë shtatzënë me të dashurin e saj Hassan Jameel dhe fëmija që po pret është vajzë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...