Alban Skenderaj zbulon tre arsyet e jetesës - Bota Sot
Alban Skenderaj zbulon tre arsyet e jetesës

Mediale Vip

Alban Skenderaj zbulon tre arsyet e jetesës

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 18:02
Alban Skenderaj

Alban Skenderaj ka zbuluar për publikun arsyet që shtyjnë atë të jetojë.

Alban Skenderaj në koncertin e mbajtur në Prishtinë muaj më parë kishte zbuluar se bashkëshortja e tij Miriam Çani është shtatzëne.

Por që nga ajo ditë nuk kemi parë këngëtaren të jetë aktive në rrjete sociale me postime, por tani është burri i saj që ka ndarë një imazh të Miriamit me barkun e rrumbullakosur dhe vajzës Amelia.

Ku si mbishkrim ka lënë “3 arsyeje për të jetuar” çifti nuk kanë zbuluar ende gjininë e foshnjës. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

3 arsye per te jetuar ❤️❤️❤️

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...