“Drejtoresha” e “O sa mirë” – Kështu po duket Olta Daku në dasmën e Jonidës me Besnikun - Bota Sot
“Drejtoresha” e “O sa mirë” – Kështu po duket Olta Daku në dasmën e Jonidës me Besnikun

Mediale Vip

“Drejtoresha” e “O sa mirë” – Kështu po duket Olta Daku në dasmën e Jonidës me Besnikun

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 18:59
Olta Daku

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi sot po kurorëzojnë lidhjen e tyre me martesë.

Çifti ka organizuar gjithçka në detaje, ndërsa dasma do të mbahet tek Mali i Robit në Durrës.

Duke qenë se ka Jonida ishte për një kohë pjesë e “O sa mirë”, ata kanë ftuar edhe aktorët e këtij seriali, e në mesin e tyre edhe aktorja Olta Daku, apo siç njihet me rolin e drejtoreshës së shkollës “O sa mirë”.

Në llogarinë e saj në Instagram, aktorja ka publikuar një fotografi teksa ka treguar se është bërë gati për tek dasma e Jonidës, ndërsa aty shihet edhe aktorja Olta Gixhari.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...